Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ebegab92

    senior tag

    válasz SirRasor #17834 üzenetére

    Nekem Galaxy Ace-em van (S5830).A gyári 2.2-es Androiddal nem voltam megelégedve,mert Task Killer nélkül 4-5 óra alatt lemerült úgy,hogy nem csináltam vele semmit!Utána jött a frissítés 2.3-ra (szintén gyári),utána kis időre jobb lett,de valamikor december környékére elviselhetetlenné vált a kütyü.Szaggatott és fagyott ott,ahol nem kellett volna (névjegyzék,tárcsázás,bill.zár feloldás után),illetve a deep sleep mód kissé túlságosan is azzá vált (olyan volt,mintha kikapcsolt volna,pedig aktív volt a telefon,ennek ellenére nem reagált semmira se...).
    Így úgy döntöttem,hogy vagy falhoz vágom,vagy valami másik Androidot pakolok rá.Utóbbi nyert,így felraktam rá a CyanogenMod 7 RC2.2-t :D (v2.3.7).Ezek után mintha kicserélték volna a mobilomat.Stabilabb,gyorsabb és használhatóbb lett.Nagyon nem voltak vele problémák.De fél év múlva újra megjelentek ugyanezek a tünetek.CM7 RC3 APOCALYPSE megy most rajta,ez is stabil.Nemrég jelent meg a CM9 RC1,na azzal még lesz munka,de haladnak vele :D Videózni nem lehet vele,itt-ott bizonytalankodik a rendszer.

    ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz SirRasor #17834 üzenetére

    Úgy érzem, olyasmiben szóltam bele, amihez nem értek. Ezért is írtam, hogy csak a netről szerzett infók alapján mondom amit mondok, vagyis úgy érzésre. Fogalmam sincs hosszabb távon milyen az androidot használni, csak ez jött le nekem az alapján, amiket olvastam.
    Egyébként ha éppen per pillanat most vennék telefont, akkor az szinte egész biztosan androidos lenne (sajnos 2 telefont vagyok kénytelen használni, abból egy mindig minden körülmények között szifon :) a másik kérdéses csak). De mire váltani tudok (lejár a telenorhoz fűződő viszony), addigra kijön év végén a szifon 5 (vagy akárminek is fogják hívni) így könnyen lehet hogy nem lesz az android projektből semmi.

  • csabám

    addikt

    válasz SirRasor #17834 üzenetére

    Ezzel nem értek azért egyet teljes mértékben. Párom Galaxy 3 - án egy full gyári rom van és katasztrófa. Tesóm Ace - t használ, szintén gyári rommal és milyen érdekes ott is vannak gondok (akadás, néha befagy).
    Persze a nem gyári dolgoknál fennáll a sűrűbb fc veszély is, de vannak olyanok amik szinte tökéletesek.

    Mint már mondtam, ha androidot vesz az ember kompromisszumot kell, hogy kössön. Soha nem lesz minden 100% szvsz. . .

    [ Szerkesztve ]

    „They fuckin' poke each other on Facebook.”

Új hozzászólás Aktív témák