Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz kovaccss #79957 üzenetére

    A SAMSUNG T22E390 nekem nem felelne meg most sem, mert nem wifis, nem tud DLNA-t, nem tud a hálózat része lenni, nem lehet telefonrol kezelni nem lehet tartalmat mobil eszközről kitenni rá .Én már nem akarom pendrivra másolgatni a filmet és beledugdosni ha valamit ott akarok nézni, mert odaköt más egyéb napközben. Persze lehet enélkül élni főleg ha nem is B hanem C TV ről van szó. Mégis ez megy a legtöbbet, már az elődje is napi 8-10 órában ment kb.
    22-24 collban egy éve elég szükös kínálat felelt meg ezeknek , nem tudom miért. Miözben a nagyok között már alig lehetett olyan találni ami nem smartos, a kicsik között ez fordítva volt. A lapos tv-k közül kevésnek lesz jó hangja. de biztos hogy nem az 50-100-150ezresenek. Már egy ilyen 2-3ezer forintos ebayes erősítő panel is közepes hangdobozokkal messze felül múlja. nem kell sok tudomány a bekötéséhez sem , ragasztópisztolyal akár a hátuljára is felragasztható beüzemelés után pár pöttyel, nem látszik és még a hűtése is jobb lesz mint egy dobozban :D
    Monitorban ha jót akarsz, szerintem Dell.. Igaz az többe fog kerülni mint a 22 colos 50ezres TV..
    én U2412 est használok kalibráltan vettem a monitorgurun már néhány éve de még most is penge. A gyerekemnek fél évvel késöbb szintén ugyanilyet, az is kifogástalan..Nem mondom hogy ez a csúcs monitorok monitorja de 80-90-100e fölé már nem akartam monitorral menni,
    Szerintem azért nem kapsz 4-5 éves TV-ket negyedáron, mert senki nem adja oda annyiért Neked. ( meg másnak sem. Nem adja el...) Tv szerelőt kérdezz meg, az lehet hogy tud használt TV-t esetleg, ha van épp iylenről tudomása
    Nekem van egy Phillips 42colos tv-m az még nem is ledes, de annyira kibszott jó képe van, hogy a késöbb vásárolt LG-t szoknom kellett. Sajnos a tuner része javíithahtatlan lett a phillipsnek ( elfelejti kikapcsolás után a csatornákat) de mégsem adtam el.. STB-vel , meg TV okosítóval is használható és használja egy családtagom

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák