Új hozzászólás Aktív témák

  • szumoo

    senior tag

    Sziasztok!

    Most este megtapasztaltam, hogy nem kell minden esetben korrektnek és valamilyen szinten elnézőnek lenni bizonyos esetekben. Történt, hogy meló után próbáltuk elvinni párommal az autót a szerelőhöz, de egy paraszt bmw-s frankón elállta a garázst. Próbáltam nem azonnal hívni a 107-et, hogy vigyék el a francba, hanem várni egy kicsit, hátha előkerül. Nagy nehezen előkerült, természetesen elpanaszoltuk a dolgot, hogy "bakker alapvető dolog, hogy nem állunk garázs elé, még akkor sem, ha nincs kint külön tábla, ami ezt jelezné".
    Nem is lett volna komolyabb gondom, ha normálisan elnézést kért volna - ahogy ez elvárható lenne normális embernél - de ahogy ezt lekezelte, vagy is inkább nem, mert nagyívben tett az egészre. Bevallása szerint többször is vitték már el az autóját... Számonkérve rajta, hogy még is azért kapjon már észbe, hogy mit csinált, átment személyeskedésbe, na itt nagyon gyorsan leállítottam, h még is kinek képzeli magát. Ekkor döntöttem el, hogy most már ilyen és hasonló szituációkban kíméletlenül fogok eljárni! :(((
    Aki esetleg kíváncsi az autó típusára és rendszámára, írjon rám, elküldöm.

    Tudom, én hibáztam, megtanultam.

    Sz.

    A nyúlon túl?

Új hozzászólás Aktív témák