Új hozzászólás Aktív témák

  • ro_bert17

    őstag

    válasz pepe091 #34251 üzenetére

    Igazad van. Nem az ártatlan szót kellett kiragadnom. Hanem az egész hozzászólásodat kellett volna. Akkora butaságot írtál, és teszed ezt továbbra is, hogy közben azon gondolkodtam, hogy Te vajon gondolkodtál-e ezen, vagy csak simán zsigerből jött? Mielőtt esetleg ismét próbálkozol, segítek, az előző a rosszabb válasz.
    Nos. Ne menjünk szerintem tovább. Engem biztosan nem fogsz tudni meggyőzni az ötletedről.
    Ugyanis közben elkezdtek kalandozni a gondolataim az elveid után: lelkiismeretfurdallás nélkül kellene legyilkolni az autókat, a pisztolyokat, a tömegközlekedési eszközöket, a késeket, repülőket, 220V-ot!, stb. Ezek bizony mind rátámadnak a gyanútlan, ártatlan emberre aki eléjük kerül. De hogy proaktív is legyek, vannak az emberre veszélyes vadállatok. Ezeket megelőzéséppen kellene lelkiismeretfurdallás nélkül likvidálni, hiszen sosem lehet tudni...
    Tényleg ne haragudj, de olyan sületlenséget írtál, amit biztosan nem gondoltál végig. Vagy aláírásnak javaslom az ölni tudnék a világbékéért klasszikust.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák