Új hozzászólás Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    Hozzámkerült egy MSI 8400GS videokártya, ami ugyan beindult, de két három csíkot hagyott a képernyőn. Alacsony módban, vagy első indításkor szépen "csíkmentesen" bejött rajta a win, azonban milyest feltelepült a drivere már nem is jött be az oprendszer. Fogtam és szépen szétszedtem, megtakarítottam, kontakt spray-vel lefujtam, újrapasztáztam, összeraktam és ment!
    Örömködtem is három napig, mivel az alaplapra integrált nem kódolja a videókat, ez meg igen, és még a tesztprogramok is elég szép eredményeket adtak, tehát régebbi játékokkal simán lehet(ne) játszani is akár vele. Ma délután azonban egy játékban (egyébként ritkán játszom, de most én hülye elővettem egy régebbi játékot) fogta magát és lefagyott, majd újraindítás után ugyanaz lett mint annakelőtte :(((
    Lehet ezzel még csinálni valamit, hogy jó legyen? Amint kitűnik valami kis kontakthibája lehet, de nem értem mi is pontosan. A net tele van rémsztorikkal, hogy drága kártyákkal is jártak már ugyanígy egyesek pár nap használat után, megoldási lehetőségnek meg olyanokat ajánlanak, hogy tegye az ember be a sütőbe a csirke mellé :Y , vagy egyes szerelők "újragolyózzák" jó drágán...

    [ Szerkesztve ]

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Új hozzászólás Aktív témák