Új hozzászólás Aktív témák

  • Tottu

    senior tag

    válasz r0by #12350 üzenetére

    Helló,

    Még nem vettem meg az új kerékpárt. A szentesi boltot felhívtam telefonon és ekkor adtak egy olyan weblap címet, ahol meglehet tekinteni az éppen aktuális kerékpár kínálatot. A honlapot most nem találom, de hétfőn megtudom mondani, mert a szegedi gépemen lementettem a linket.

    Találtam egy nagyon hasznos oldalt, ahol véleményeket/teszteket tudsz olvasni az adott kerékpárokról: [link]

    Én jelenleg egy Gepida Albion 200 CRS kerékpárt néztem ki, de az előbb említett honlapon írtak pár apróbb hibát. Én személyesen kipróbáltam egy szalonban, nekem minden megfelelt, szóval egyelőre ez a befutó nálam.

    A vásárlást úgy tervezem, hogy az árgép honlapon megnézem a legolcsóbb helyett és onnan fogom megrendelni a kiszemelt biciklit, mert általában ingyenes a házhoz szállítás egy bizonyos összeg felett, a kerékpár pedig ugyan olyan mint a szalonban vagy legalábbis feltételezem, hogy egy minőségibb kerékpár mindenhol hol ugyanúgy van összerakva. :)

    "A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

Új hozzászólás Aktív témák