Új hozzászólás Aktív témák

  • ML320

    aktív tag

    Dieghot azért megvédeném:
    Nekem úgy jött le a dolog, hogy ingyé, hama-hama segítség kell. Boltban dolgozunk, nem kölcsönzőben. Az hogy vannak cuccaink, amivel problémák megoldhatóak, akkor igenis tessék egy szervízszolgáltatást kérni, és kifizetni. Ha nincs otthon fúród egy pl 60cm-es fal átfúrásához, kérhetsz a baráti körből egyet kölcsön. De benennél egy céghez is, hogy tesókám, aggyá mán köccsön egy fúrót, csak egy lik köll a falon ;)
    Ami nekem lejött: csak egy USB keret kellett, hogy adatot mentsen a srác, de nem volt rá szüksége. És nem az első látogatása volt. Az exkonkurencia meg már ismerhette :D
    Abban az egyben jogos lehet, hogy miért hajtunk el emberkéket. Alapból egy boltos sem teszi meg, az ügyfeleknek ne segítsen. De szerintem ha a baráti körre levetítem a sztorit, akkor mindenki tud mutatni egy lejmolós havert. Ha megjelenik, már előre leszögezzük: nincs!!! Nálunk is vannak olyanok, akik folyton csak érdeklődnek, az ezeréves vackokkal idejárnak, hamar-gyorsan csináljátok már meg légyszi-légyszi, de venni sosem fogok semmit, és amúgy sincs pénzem, ti meg ráértek... Nem! Cég vagyunk. Szolgáltatást nyújtunk szemét módon anyagiakért. Ugyanakkor gyakran segítünk, de senki nem szereti, ha az adott szívességgel a másik fél visszaél. Ha csak beszélgetsz egy ügyvéddel, utánna zokszó nélkül fizetsz. Mi legalább már a technikai segítségnyújtást is díjmentesen tesszük :D

    Ember tervez, Isten perverz...

Új hozzászólás Aktív témák