Új hozzászólás Aktív témák

  • ML320

    aktív tag

    válasz Chaser #3506 üzenetére

    A színeket egyszer már végigtárgyaltuk... Azért is volt ott a smile! :D Olyan feldobott labda volt, amit le kellett csapni. :D És ha azt is veszem, hogy én egy olyan szemét állat vagyok, hogy ha piros kábelhez, tudod, a S-ATA kábelhez keresnek vinyót, akkor megmutatotm a Gigabyte alaplapokat, amihez meg narancssárgát adnak. Szegény felhasználó meg még riadtabb képet vág, amint meglátja, hogy a narancssárga kábel végén fém rögzítő tüske van. Csak egy kapocs, de már kijelentették rá, hogy ez nem UTP, hanem SFTP S-ATA kábel, raidbe csak ezzel lehet kötni! Vannak fogalmak... De az sem volt rossz, amikor réz kártyát kerestek...

    De akkor a díszes társaság tisztázzon le valamit. USB-Paralel átalakító létezik.
    [kép]
    De ennek az ellentétével találkoztatok? Mert én még nem láttam olyan kábelt, amivel a párhuzamos portra USB-s nyomtatót lehet rakni. És persze ésszerű áron! :D A földalatti ügyfélszolgálata szerint van. A vevők is meg vannak rá esküdve. Én meg topa vagyok, nem találok sehol sem ilyet...

    Ember tervez, Isten perverz...

Új hozzászólás Aktív témák