Új hozzászólás Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    hihetetlen
    a politika beszivárog a boltokba is
    ma is bejön egy foszer és látta megy épp a hir-tv erre elkezdi hangosan mondani a magáét hogy menyire helyes amit a (szerintem de kövezetek meg érte nyugodtan) huligánok müvelnek..
    mikor kértük hogy ugyan már ne itt politizáljon csak mondta a magáét, jött a mocskos kommunisták elvezsik a munkát meg a házat szöveg (ilyet sztem max lakás maffia tesz nem az állam..) majd nagy nehezen távoztt(sztem és remélem többet nem látyuk viszont)
    minket meg jol lezsibasztott
    remélem holnapra nem kap monotof koktélt a bolt..
    miért kell ezt csinálniuk az embereknek?! miért akar minden bugris lépten nyomon meggyözni az ö saját politikai nézetéről, és ha már ő nem dolgozik, legalább minket hagyna..
    én sem akarom meggyözni minden vásárlonkat hogy kire szavazon legközelebb, és senkinek sem kéne, ez mindenkinek a saját magán ügye.

    sorry ha off de végül is mi elégé kikészültünk utána...

    de hogy ON is legyen: ma egész nap egy Wlan al küzdöttem,és holnap is ez lesz a program, és utálom öket.. iszonyat bugos szarok fuj, már kopaszodok oldalt anyit téptem a hajam miatta. persze a juzernek meg valahogy meg kell magyaráznom azt amit én sem igazán értek hogy miért van illetve nincs...

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák