Új hozzászólás Aktív témák

  • vampire17

    addikt

    válasz xcsabo #150 üzenetére

    Sztm itt a legtobben azert akarjak ezt hasznalni, mert eleguk van a szolgaltato fuggesbol meg a teljesen folosleges plusz Set Top Boxokbol...

    Legalabbis en ezert akarom :)

    Telekom internetem volt, amikor bevezettek az androidos boxot. Fullra megorultem, hogy vegre EGYETLEN eszkozon tudom az osszes dolgomat iranyitani (Plex, TV, HBO max, Netflix, Disney+, Amazon, Geforce Now, Youtube, Youtube Kids, Google Music)

    Aztan jott a fekete leves...

    - Nem megy az Adroid box, csak a sajat ONT-ra dugva, ugy hogy az ONT epiti ki a PPPoE kapcsolatot (en sajat routert/tuzfalat hasznalok) Mivel a Telekom Multicast-ot hasznal.
    - Nincs Netflix.....
    - A TV app felulete egy hulladek...

    Elkezdtem nezni az alternativakat, hogy megoldjam az EGYETLEN belteri "almom"....

    Amiket neztem:

    - IttOtt.TV - rossz minoseg, keves csatorna, hulladek app

    - Telekom TV GO - nincs OkosTV app... (ez koncepcio a Telekomnal, igy terelnek mindenkit a Multicastos belterihez, hogy savszelt/eroforrast sporoljanak)

    - Yettel TV - Az új nem lenne rossz, Android TV app is van, de mindenkepp kell melle valamilyen mas elofizu... Nekem semmi mas Yettel cuccom nincs...

    - DIGIOnline - Nincs okosTV app, nem lehet csak "normal" TV elofizetes melle kapni. Nekem arra pedig nincs szuksegem. Minosege amugy nem tom milyen, ezt nem teszteltem.

    - Vodafone TV - Szinten nincs Android TV app, csak a sajat set top boxuk, ami meg nem androidos... Valamint nincs lehetoseg csak TV elofizut kerni, mindenkepp kabeleznek/sajat cuccot raknak, akkor is ha IPTV-t akarsz... (nekem az meg nem kell, bent van a Telekom gigabit optika, hasznaljak azt...)

    - Kaloz IPTVk - minoseguk hektikus, neha tűéles, néha borzaszto... (szagatt, bufferel, kesik a hang etc..) nyilvan az egesz illegalis, a "support" kb semmit nem er... Illetve eleve odzkodok attol h bamelyik pillanatban bannolhatjak az egeszet...

    - Direct One - Ezt hasznalom most. A minoseg kozepes (a HD adok 720p-sek, de a bitrata nekem jobbnak tunik mint a sweet) ellenben nem szaggat, nem bufferel soha (en legalabbis nem tapasztaltam meg) Az appja egesz jo, van Android TV-re, megy barhonnan. Cserebe husegido van, 1 ev... sok ado nem HD (meg 720p sem...)
    azok sem, amiknek amugy van HD valtozata.

    Sweet.tv - a Topic alanya :) Lenyegeben minden pozitiv vele kapcsolatvan. (jo Android app, nincs husegodo, sok HD ado, (ami most mar full HD!! ) tok jol kezelheto app. Ket problemat tapasztaltam eddig. Neha bufferel bizonyos csatornaknal (masok ugyanabban az idoben siman jol mennek) illetve nekem a bitrata egy picit alacsony pl a Direct One hoz kepest... De elviselheto meg (nem vagyok nagy foci rajongo, ahol pl ez nagyon latszik a gyors kameramozgasok miatt...)

    Szoval osszefoglalva ez az en okom :) A direct one husegem majusig tart, ha addig a buffereles gond megoldodik, akkor valszeg valtok sweet-re...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák