Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danih

    addikt

    válasz Yushchenko #6620 üzenetére

    "Ez az egész regadó mizéria a használtautó-gengszter bagázsnak kedvezett... "
    Nem feltétlenül, épp most írtad (szerintem te voltál, de lehet hogy nem) hogy a regadónak "hála" nem tudják behozni ezeket az 500 eurós fostalicskákat hogy aztán 1500-ért adják tovább...

  • SpeedR

    őstag

    válasz Yushchenko #6620 üzenetére

    "Lehetséges, hogy igazad van, nem éri meg behozni, én nem próbáltam, csak feltűnt, hogy ami itthon a leghulladékabb 92-95-ös Astra, azt kint már 400euroért se lehet eladni, illetve a legtöbbet már bezúzatták."

    Amit kinn 400 euroért nem lehet eladni, azzal nem érdemes foglalkozni. (esetleg alkatrésznek) Azzal a határig sem jutsz el lerobbanás nélkül. Bármily meglepő a nyugati országokban is vannak csórók, akiknek közlekedniük kell. Az olcsó, de jó állapotú autókat úgy elviszik mint a pinty.

    "Lehetőségként említettem meg, szerintem megéri mérlegelnie. Egyébként használtauto.hu-n 600 euroért egy darab sem, 800-ért pedig talán 5db van eladó. Nem hiszem, hogy a közepesen hulladék kategóriából."

    Van itt azért néhány, de kétségtelen, hogy nyugaton olcsóbbak a régi opelek, mint Mo.-n. De a korábban emlegetett kétszeres, háromszoros árkülönbség sehol nincs. Kétségtelen, hogy nyugaton (No.) jobbat találhatsz adott összegből, mint itthon, de akkor sem éri meg behozni. (csak az útiköltség benne lenne több mint 100e forintban, a papírozásról pedig ne is beszéljünk - az E rendszámot sem ingyen adják)

    "Egyébként komolyan azt hiszed, hogy itthon csak gyönyörű, tökéletes autókat árulnak? Ez az egész regadó mizéria a használtautó-gengszter bagázsnak kedvezett... ők azok akik lépten-nyomon átverik az embereket, és kikozmetikázzák a roncsokat. "

    Valamit nagyon félreértettél. Egy szóval sem mondtam, hogy itthon csak gyönyörű, tökéletes autókat árulnak. Ez nettó hülyeség, nyilván nem így van. Az itthoni autópark nagy átlagban biztos rosszabb, mint egy német, vagy más "nyugati" országé.
    A "regadó mizéria" nem kedvezett a "használtautó-gengszter bagázsnak". Épp ellenkezőleg. Megölte őket.

    "Biztos lehetsz benne, hogy én előbb vennék meg egy rendesen karbantartott német, osztrák esetleg szlovén öreg autót, mint egy magyart."
    Szerintem ezzel mindenki így van. Azt gondolni viszont butaság, hogy kinn csak szép, megkímélt állapotú autók vannak. Ami szép, az kinn is drágább, mint a kotvány fos. (a kivételes alkalmi vételektől tekintsünk most el)

    (#6617) burasu4
    Egyáltalán nem hangos az 1.0. Viszont vibrál.
    Ha városon kívül is lesz használva, akkor én is az 1.3-ast ajánlom. Csak városba pedig 1.0 egyértelműen.

Új hozzászólás Aktív témák