Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz 2ozzmexy #62784 üzenetére

    Nekem is ugyan ez a matrica van az ajtóban. Ez az általában eco ban szokott lenni, ezt nem jól fejtettem ki. Úgy történt, hogy vagy abban volt vagysem, mert most ahogy bejött a hűvös reggel, elmentem 15kmet gond nélkül, beálltam a parkolóba, és ahogy művészkedtem be 2 autó közé még valami csipog is. Miffene: tpms. Áh jó semmi gond ecoban van átteszem komfortra. Na még az egy művészet volt, hogy a sárga képernyő mikor engedi benyomni a menüt. Nézem és komfortban van. Akkor került elő a gyári pumpa.

    Mert tavaly ugyan így jártunk, akkor 60kmre mentünk nagy trélert húzva, első őszi hűvös reggelen sima 70-80 km/h val. Mikoris 30kmnél feltűnt mintha befogna a futón a fék. Úgy is volt, de ahogy lassítottam, hogy megállok valami falusi belső utcában leakasztani a kölcsön futót és megtologatni, akkor tette a tpms hibát a képembe mikor már csak épp gurult a kocsi. Akkor áttettem komfortba, ezzel meg is javult, csak szerintem úgy is maradt igencsak egész télen meg most nyáron. Mint most kiderült.

    Ezt azért írtam le, mert nekem eddig 2x szólt de mindig csak mikor épp megálltam volna. Így hűvös kezdetekor nem mentem pályán, szóval nincs tapasztalat, hogy 150nél szólna-e.

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák