Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Cunaja #60768 üzenetére

    Kérlek ezt ne! Részemről semmiféle hülyézés nem volt, nem is utaltam rá és nem is gondolom így. ha te a 100-as től jobban érzed magad akkor máris megéri.....

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

  • Qtya123

    őstag

    válasz Cunaja #60768 üzenetére

    "Következő, a padra tett motor mindig E10-et kapott?
    Mindegy, ez sem számít."

    Igen, amióta bevezették csak azt kap. Előtte is a sima 95-öst kapta. Tőlem is, előző tulajtól is.

    "Azért egy szervízest megkérdeznék, akihez motorhibával mennek emberek."

    Itt a lényeg. Ha annyi rengeteg rossz és káros tulajdonsága van a 95-ös benzinnek, akkor a nagy számok törvénye alapján nem lenne jó néhány autó motorhibás emiatt az évek alatt? Vagy legalább valami kisebb nyűg legalább. És ezeknek a motorhibáknak az okaira nem kérdezne rá soha senki? Illetve a szerelők is hétpecsétes titok alatt tartanák, hogy a motor a benzintől kotlott meg? Nyilván lenne egy csomó autótulaj/szerelő, aki beszámolt volna már erről. Fórumokon, youtubeon, stb... Hiszen tele a net szerelők véleményével, tapasztalataival, mindennel az autóval kapcsolatos minden témában. Ugye érzed Te is, hogyha lenne ilyen gond, akkor az könnyen fellelhető lenne, nem pedig abban a fázisban járnánk, hogy azért meg kellene kérdezni egy szerelőt.

    "Viszont, van rengeteg kollégám( nem kis cég vagyunk) és a többi ember tapasztalatából indultam ki. A videót megnézték és érdekes módon a lényegét megértették. Nem tankol mindenki 100-as benzint, de minimum 95 prémiumot."

    És ez mit bizonyít? Megnézték a videót, megvilágosodott a fél cég alkalmazotti állománya és azóta minimum adalékolt 95-öst tankolnak? Oké, legyen így. Mi az oka? Meghibásodott előtte az autójuk és a videó alapján megtalálták a megoldást?
    Előtte orrba-szájba hordták a szerelőhöz, nem tudták, hogy miért, majd megnézték a videót és azóta csakis a 95 prémium és a 100-as a megoldás a gondjaikra? Ezek a tapasztalataik?
    Ezt a sok kollégát, ismerőst kikérdezted egyesével, hogy mik a tapasztalatok? Végigdaráltattad az egész máv állománnyal a videót? Mindenkit meggyőzött és az amúgy tökéletesen működő autókba elkezdték önteni a jobb benzint attól fogva?

    Kötekedésnek tűnhetnek ezek a kérdések, de én szeretem a tiszta vizet a pohárban, amelyben életszerű és logikus következtetések és levezetések vannak, mert az ad hitelt az ember mondandójának. A légből kapott számok és kijelentések sosem voltak az én asztalom. Ezért teszem fel ezeket a kérdéseket, mert a mondataid több helyen nem következetesek és életszerűek.
    És túl van ez már tolva, de szeretek az ilyen dolgokba beleállni és végigmenni rajta. Bár nyilván ezzel elcseszem az én időmet is. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák