Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz yaneez #59577 üzenetére

    Tankolj rá, az a valós érték, nem amit a képernyő mutat. Lehet csak pár deci lesz a különbség, de rögtön nem négyessel fog kezdődni ;] Az átlagsebesség 42 km/h. Én amikor papásan közlekedem, akkor 48-50 szokott lenni. Szóval nem erőltetted meg a paripákat, így nem is voltak szomjasak.
    Meg a cikkben ott van, hogy 100-al kell menni, mert ott csak a kétharmadát fogyasztja a 130-as tempóhoz képest. Gondolom ezt a sort a végtelenségig lehetne folytatni, egész odáig hogy ha áll az autó, nulla a fogyasztás. És akkor csodálkozunk amikor a villanyos kocsik 70 körül mennek, mert ott a legjobb a kijelző szerint a hatásfok.
    Az ilyesmi "szarrágás" miatt lesznek a dugók, tötymörgések, és ha egy jó ideig szop az ember egy ilyen konvoj mögött, eldurran az agya és csinál valami hülye előzést és megvan a baj. :(((
    Tudom, előzni nem kötelező, stb, de azért szép világ lesz itt. Jönnek a szoftveresen megnyomorított autók, amikben szinte sebességhatárig is alig lehet eljutni, lesznek az erőtlen vánszorgók, a fogyasztásbajnokok meg a villanyos távolságbajnokok. Aki meg haladna, az üljön vonatra.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

  • Kuter

    senior tag

    válasz yaneez #59577 üzenetére

    Nekem ennyi volt nemrég közepes hátszélben odafelé , gyors le is fényképeztem mert azt hittem beszar a műszer. Vissza felé meg 5.5 liter szóval marhára függ még a bolygok együtt állásától is. Nekem városban simán 7 liter. Ez a 2021 S-Cross allgrip. Az új 1 hónapos ugyan ezt produkálja városban átlag 7 liter automata , allgrip , a lényeg szeretem szúrni neki , nem finomkodok a gázpedállal. Kép a régiről [kép]

    Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

Új hozzászólás Aktív témák