Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Gyöször #55323 üzenetére

    Nézd, ez mindenkinek a saját dolga, én ebben nem akarok senkit bírálni vagy kritizálni, de kb. úgy vagyok a dologgal mint te. Igaz, hogy már vásároltam több (inkább apróságok) terméket az Alin, de fontosat (vagy olyant ami időre kell) biztos, hogy nem.
    Yokohama gumim még nem volt, majd ha télen megjáratom, akkor meg lesz a véleményem róla. Amiben biztos vagyok az az, hogy van rosszabb és nyilván jobb abroncs is.
    Az ára természetesen sok, de most így döntöttem. Van ráció abban, ha az ember keresi az olcsóbb megoldásokat, de aki megszállottan csinálja az bele kerül egy spirálba, ami elviszi totálisan a realitások talajáról.

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Gyöször #55323 üzenetére

    Nem feltétlenül rossz, csak azért a pénzért van jobb. Én Krisalp HP3 felé húzok a következő télinek, a nyárit még keresem, nem igazán találtam meg még. Persze minden képlékeny még, ami most rajta van alsópolcos téli, az a harmadik szezonját kezdi és pozitív csalódás ezeddig. Persze kompromisszumos és nem is vártam tőle csodákat, a határait sem feszegetem, de az is igaz hogy nem indulok vele útnak ítélet időben. Nem azért mert ne tudnám kezelni, hanem azért mert a többiekben nem bízom... Ha megoldható akkor a 10centis hóban nem indulok útnak. De tavaly például száraz időben indultam el és a 10cm-es BP-t megbénító hóban ( :)) szánalmas...) is lehetett vele közlekedni, mentettem is vele párat, de nem csúszott meg, pedig már oda volt készítve a kék-sárga az anyós ülésre miután berepült egy fiesta állókerekekkel elém kereszteződésbe zöldnél... Persze a téligumitagadók klubját erősítette, úgyhogy nyárigumival harcolt a havazásban... Biztosan nem volt időpont a gumisnál, van ilyen... ;]

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák