Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz mefistofeles #55318 üzenetére

    Én is megvettem a kocsival a szalonból a téli kerekeket azt kész. Engem is mindenki lehülyézett akkor, hogy alis szelep stb. Én még sosem rendeltem aliból, de ha nem jön meg akkor csak felmérgel. Ha megjön és teszem fel 1 rossz, ez akkor derül ki, ha már mennék vele télen, azesetben nem csak felmérgel, hanem szétbax az ideg. Akkor addig legyen felbakolva a kocsi míg nem jön meg egy másik? Ez mindig jól működött, nem kellett 5 meg 20 kilcsit menni vele, hogy észrevegye. Cserekor garázsból kiállva jó volt.

    Mexy ez volt a másik, hogy rossz a yoko gumi. 17 telén felvitt a Kékesre, meg haza is hozott. Lefelé jövet este 5kor megtanítottak a helybeliek hogy kell menni Mátraházától Gyöngyösig, mert majd letoltak az útról. A többi 150 kilométeren a 40el menő alföldi vitézeket kerülgettem 80-90el mert szerintük csúszott az út. Bevallom eleinte féltem átmenni a 10 cm latyakon ami a nyomok közt volt, de a gumit nem rendítette meg. Annyira nem rossz ez a yoko, viszon az a jó, hogy olcsóbban jobbat is lehet venni. Nekem se ilyen lesz rajta következőleg.

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák