Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Chereiose #55163 üzenetére

    vannak elbordult árak a hahun :D igazából sokszor azt nem értem, hogy megvan hirdetve a vatta új (+persze a metálfelár bele van írva a hirdetésbe, ami cca 120-250ig terjed modell és tónusszámtól függően) aztán ott látom a felsorolásban a tízen húszon harmincezret futott autót, hogy 50-100erel olcsóbban teszi fel.... persze megértem, hogy olyan élethelyzet állt elő stb. de azért nekem nem lenne "képem" kitenni úgy az autómat, hogy átnyálazom az új kínálatot és látom, hogy bászki' az új 200-300al többért elhozható (mert azért valljuk be az is pénz, de nem egy autó, főleg egy új autó vásárlásakor, amit azért nem fél évre tervezel venni nagyrészt)

    Aztán vannak azok akiket te is írsz, hogy "azé jobb a egyhatszívó me abba kevesebb doog rooomlike" vagy ugye "azé joobb a réégebbi me abba nics annyi eektornika".... pedig azért láttam én már olasz pályán vészfékező új Ignist nagyon kacikás hölgyikével a volánnál, aki ha nincs elektronika tutiszáz, hogy belerohant volna az előtte haladóba....

    meg persze ilyenkor szívesen mondanám, hogy akkor miért ír számítógépen, miért nem levélben küldi el ezt a posztját postán?! meg hasonló dolgok is eszembe jutnak, de teljesen megértem, hogy van egy olyan réteg, aki nem tudja és nem is fogja elfogadni, hogy a világ halad és ezt nem lehet megállítani.... hozzátéve, hogy azért a Suzukinak a "jajdefélelmetes" turbómotorjai nem igazán tűnnek eddig rossznak

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • hemaka

    nagyúr

    válasz Chereiose #55163 üzenetére

    Most a sportomat dragabban tudnam eladni, mint amennyiert vettem ujonnan. Tiszta zsiguli korszak. 😂

Új hozzászólás Aktív témák