Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Brogyi #54415 üzenetére

    Nem annyira büntire gondolj, csak úgy beleugrik párszor, tehát nekem is határozottat kell fékeznem, miközben a tükörben azt nézem hogy a kicsi feje előre-hátra bólogat... Nem is értem miért teszem ki a Baby On board táblát... :W Suzukit vezetek, már kezdem megszokni, hogy a tápláléklánc aljára sorolnak az utakon... :(((
    Én is tudom hogy nem kell, szerintem felesleges is annál több fény verőfényes napsütésben (nem mintha akkora fénynél lenne értelme kivilágítani magunkat, de mind1 is :U ). Erről mindig a Minden6ó című film jut eszembe:
    "- Kissé vakít, nem?
    - A legtöbbeket, a sötétségben élnek..."

    Amikor napszemüveg kell (800-as UV szűrővel!) mert kiégeti a retinámat a Nap, akkor nincsen szükség DRL-re se, mert nem sokat a dob a biztonságon, szerintem.

    Igaz, közben rájöttem hogy nem kérdeztem szegénytől milyen telója van, csak közben vacsoráztattam, fürdettem, altattam az egész családot, úgyhogy ilyen soványdisznóvágtában reagáltam neki... :B Az enyém elég régi, egy XA2, azzal megy patikán minden. Majd ha lecserélem beállok én is a sorba köpködni az Bosch SLDA fejegységet. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák