Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moleman

    addikt

    válasz dethroner #52314 üzenetére

    Pesten én is fostam, mikor épp utcán/bevásárlóközpontban kellett parkolnom, acélfelnin is kerékőr, kamera mindig leszerel (legalábbis az elsőt, a csavaros 70mai-t hagytam). Sopronban már nem foglalkozom vele.

    Nem is a beszerelt kamera az érték, hanem a benne lévő 128 gigás SD kártya, az elszállt magyar árak miatt. Ha lopni akarnék, én amiatt lopnám el.

    [ Szerkesztve ]

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz dethroner #52314 üzenetére

    Káprázik a szemed:
    alt="" title=""
    Az ott a hátsó kamera, annak a képe is rögzítve van, ezeket így árulják (az egy szett ami a képen látszik a kártya nélkül). Két külön fájlt készít a memkártyára, az egyik FullHD, a másik sima VGA. Ha be lenne kötve, akkor rükvercbe téve a váltót a tükörbe épített TFT kijelző full screenben a hátsó kamera képét mutatná, de ez nálam ugye nem működik. Most úgy van, hogy a TFT a tükörben osztottképben (PIP ;) ) mutatja az első és hátsó kamera képét és mindkettőt rögzíti folyamatosan.

    Itt BP-en mint írtam kevesebbért is képesek rongálni... és nem a kamera ellopás idegesíene, hanem hogy ő szerez vele 10ezer forint hasznot nekem meg csinál több százezer kárt, míg ha nem látszik a kamera akkor ugye nincsen miért kárt csinálni. Tudom nyakatekert a logika, de hidd el, tapasztalatból beszélek sajnos...

    Van a gyári alufelnihez kerékőröm, de hidd el, Pécset/Sopronban én sem lennék ilyen óvatos, de itt a fővárosban bármit megdurrantanak ezek a tetves buckalók ami nincsen lebetonozva... :((( és nem szokták nézni mekkora kárt okoznak vele... Haveromnak a jobb tükrét lopták le az Arénában a bömbiről, de olyan vandál módon, hogy az ajtót és a sárvédőt is fényezni kellett... meg kellett egy új üveg az ajtóba, mert azt is beverte, persze biztonsági kamera felvétel meg van, de a yardok csak a kezüket tárogatják...

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák