Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz galaxys80 #51608 üzenetére

    Hát nem tudom, nálam az évi olaj, szűrő és egyebek cseréje, fékolaj, fékek, stbb, az nem pátyolgazás, hanem megfelelő karbantartás, ami szükséges az autó megfelelő és biztonságos működéséhez.

    Amire te gondolsz azt a hobbi autónak hívják.

    Ez kb olyan, mintha azt mondanád, hogy nem takarítasz otthon, mert hát úgy is lehet élni.

    4-5 éves autóhoz: Tekintve hogy nem tudjuk, pontosan ezért cserélni kell, ha hasznaltan veszünk kocsit. Kivéve ha mondjuk ismered a tulajt és tudod hogy tényleg cserélte, nem csak mondja.

    Meg nem is értem, hogy érted hogy átlag ember nem merül bele? Nem bír egy kézikönyvet kinyitni, hogy megnézze mit kell csinálni az autóval?

    És igen, én pl a telefonomra is figyelek viszonylag, a gépemet is kitakaritom néha, a biciklimet megolajozom, hogy ne nyekeregjen, és még lehetne sorolni.

    [ Szerkesztve ]

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák