Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz 2ozzmexy #50971 üzenetére

    Alapvető dolgokat igen, de könnyen bele lehet futni olyan dolgokba, hogy spéci szerszám kell, szóval végig magadnak megoldani már egyre nehezebb. Én pl. legutóbb cseréltem hátul kerékcsapágyat, de nem a kinyomóval szedtem ki a rosszat, hanem egy 10Kg-s kalapáccsal. Utána még kicseréltem magam a téli kerekek felrakásával egyszerre a két első stab pálcát.
    A kuplungcserére viszont csak vittem, mert nincsenek cuccaim. Műszaki előtt kellett a hátsó féket és a kéziféket csinálni, ahhoz lett volna szerszámom, de leellenőrizni nem tudnám a munkám, mert padom nincs, a fékekkel meg ki akar játszani. Nem is lehetett érezni, hogy a hátsók miatt már nem menne át műszakin, erősebb fékezésnél ugyanúgy megállt az elsők miatt. A rossz kézi is simán fogta dombon.

  • AMD Power

    titán

    válasz 2ozzmexy #50971 üzenetére

    Én majdnem 1x évig kisebb szervizekbe jártam. Kis maszekok stb. Teljesen átlagos szervizek. Most lett egy jó kontaktom tesóm által egy nagyobb szerviz hálózatnál ahova tudom vinni az autót. Mivel egy komolyan szervizről van szó mindenük van. Bármit megtud nézni, mérni, beállítani, klíma töltés, futómü beállítás , gumi szerviz. És még ráadásul nincs is messze tőlem. Mindig ugyan az a ember fogja csinálni az autót.

    Ősszel ha minden jól megy én is viszem az autót alvázvédelemre még a műszaki előtt.

    [CS]Blade2 Én személy szerint szinte semmit nem csinálok meg az autón. Alapdolgokat megnézek persze fékolaj, motorolaj, hűtővíz stb színt nézés, gumi nyomás és ennyi. Nekem ezen kívül bármit kell csinálni, akkor szerelő. Se időm, de energiám, türelmem és affinitásom sincsen semmi ilyesmihez! :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák