Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ett

    aktív tag

    válasz Dare2Live #5062 üzenetére

    Én volnék az a szerencsétlen sajnos. Bár ne kéne ott rohadnom. Csak szubjektív véleménnyel tudok szolgálni. Eleje nekem nagyon tetszik, tényleg pofás kis gép. A hátulja hányás, de nem csak ennek ,az összes ilyen autót utálom aminek lefűrészelik a hátulját és ilyen ronda lesz.
    A belsőtér kopogós műanyag, ennyi pénzért ez van az ilyen kocsikban, fogdosni nem jó, de kinézetre nem undorító. Amúgy a belseje nem rossz, de nekem nem tetszik hogy fenn van a váltó, az sem tetszik hogy túl magasan ülök, bár ez nem mindenkinek hátrány persze. Az viszont undorító, hogy olyat hazudoznak a cikkek, meg a bemutatók, hogy hátul kényelmesen el lehet férni. Én magam mögött nem férek el kényelmesen a 176 centimmel, nulla hely van a lábamnak, hozzá kell nyomni az üléshez és pocsékul érzem magam hátul. Bevásárolni amúgy elég, főleg ha lehajtod a hátsó üléseket, akkor egész jól lehet pakolni bele. Az 1 literes motorral rettenetesen gyenge az autó, nem emlékszem már hol, vmelyik bemutatón sztárolták, hogy a japók szerint az 1 lityis motor az igazi meglepetés. Az biztos, csak éppen nem kellemes meglepetés. Az 1,2-es moci egész jól mozgatja a járgányt. A megbízhatósággal biztos nem lesz gond itt sem. :)
    Ja ami még nagyon nem tetszik, az a kézifék. A swifthez és az sx4-hez képest nagyon kemény, alig bírom behúzni a tesztpadon, hogy bezöldüljön az érték. Járhatna kicsit könnyebben. Egyébként jó kis autó, viszik mint a cukrot.

    Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

Új hozzászólás Aktív témák