Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz tboldi #49805 üzenetére

    Lehet hogy elég, passzolom, én ha ilyet kellett csinálni akkor vittem egy 500ml-es flakonnal és még kaptam is vissza...

    @TommyY2: passzolom mennyi kell bele, sehol nincs erről infó, úgy vélem egy max 2 lityi elég lesz és még marad is. A fagyálló színe régen volt csak fontos, mert a rózsaszín volt az alubarát, ha jól tudom. A gyárit tuti nem veszem meg mert drága a motulhoz képest. Én 4 év alatt fogok 12-15ezer között betenni.

    @ncc1701: gondolom nekem is ennyit csináltak eddig az autókerelők... Hasonló az én tervem is, lelazitom a legtelenitoket sorban, jh, bh, je, be és türelmesen várok amíg kifolyik, ha már tiszta jön akkor elzárom és megyek a következő kerékhez. Mivel nem keveredik ezért először kipumpalok a szappanadagolos trükkel a kiegyenlítőből és ráöntöm a frisset, így felülről légmentesen lezarja a friss. Ha jól tudom akkor a friss nehezebb, szóval le süllyed a tartály aljába, de ez csak hallomás, nem tudom működni fog e tervem, az ABS-Ben meg menetkozben a sok gyökér miatt úgyis mozogni fog...

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák