Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz M_AND_Ms #47214 üzenetére

    ...és mindezzel a kedves tulajnak nem is lenne semmi gondja, ha azt az olajat öntenék bele, amit én viszek be (vagy legalább ami ki van számlázva), ha a 3,8-as feltöltési mennyiség ellenére nem 4,2 szerepelne a számlán, ha nem csak ki lenne számlázva a légszűrőcsere, amit nem cserélnek, ha nem csak kifújnák a pollenszűrőt, hanem tényleg kicserélnék, ha nem utángyártott alkatrész kerülne be a kiszámlázott gyári helyett, soroljam még!? (OFF márka vidéki szervíz)

    Tisztelet a ritka kivételnek, akik nem így dolgoznak és akkor sem rebben a szemük sem ha csak ott akarok állni mellette, hanem még széket is hoznak... (szándékosan nem nevesítem őket)

    Márkafüggetlen autószervízből is van korrekt, akik emberi áron dogloznak, és még a kiszerelt alkatrészt is odaadják/megmutatják, a beszerltről a számlát, részletesen elmondják mit szedtek szét és hogyan, stb.

    Hogy a saját példám is álljon itt: Műszakizni volt a corolla, olyan meleg volt hogy majdnem megfulladtam a villamoson amíg mentem a kocsiért, leszálltam 1 megállóval hamarabb, mert nem bírtam. 6 szerelő srác dolgozik ott a főnökkel együtt, megláttam egy "kisboltot", vettem a hűtőből 6 üveg hideg sört, azzal mentem a kocsiért, kifizettem a műszakit és letettem a 6 üveg hideg sört: "Meló után igyátok meg!"
    Szerinted amikor a kuplunggal gondom volt és soron kívül kellett volna cserélni elhajtottak? :DDD Szombaton záráskor otthagytam, kedden délelőtt telefonáltak hogy kész, lehet vinni.

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák