Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz napey #45514 üzenetére

    Mióta a politikusok meglovagolják ezt a környezetvédelem dolgot, azóta el is van fuserálva...
    Milyen érdekes hogy a konténerszállítóhajón nincsen részecske szűrő...vagy a kőolajfűtésű erőműveken. De kandallót 57-et is berakhatok a lakásomba és senki sem ellenőrzi hogy mit dobálok bele... (és nem csak én hanem ez mindenkire igaz!)
    Tudod ez úgy működik, hogyha ma feltalálná valaki (hiszen #maradjotthon, tehát ráér) hogyan lehet fingással üzemeltetni a gázkazánt, holnapra mindenkinek a se**én lesz gázóra, holnaputánra el lesz fogadva a törvény az adózásáról, harmadnapra jönni fog rá a környezetvédelmi adó.
    Úgyhogy kicsit úgy érzem, hogy ez egy plusz pénzforrás nekik és már régen nem a tisztább levegőről szól az egész...
    A vírus sok dolgot át fog írni, de még élünk és nem lettünk kevesebben sem a bolygón (legalábbis nem számottevően), szóval én inkább a további szigorításokra tippelek, nem arra hogy leállítja/felfüggeszti az emissziós bírságot. És nekem ez még mindig fából vaskarika, amíg látom az utakon (nem csak itthon) a füstölő Golf3 TD-ket vagy a többi olyan 20+éves technikát, amik kb hallomásból sem ismerik a környzetvédelmet.

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák