Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz tboldi #17425 üzenetére

    itt egy összehasonlító teszt.
    azt azért előre elárulom, hogy ez a 4WD terepre azért nem jó, jobb mint a semmi, de nem kell tőle sokat várni.
    amit eddig is megemlítettem a suzukik hátrányaként, azt itt mind megteszik a cikkben:

    Mégis a Nissan kidolgozás, összeszerelés és minőség tekintetében is egyel magasabb szintet képvisel, amelyet ráadásul sokkal fejlettebb opciókkal fokozhatunk.

    a Qashqai vezetőjét viszont jobban körülölelő, kényelmesebb fotel kényeztetni, amellyel együtt a jobban szigetelt beltér lágy kényelembe ringat.

    Motorikusan mindkét versenyző a dízel alternatívával válik igazán éretté, de a felépítési jellemzőkben egyértelműen az SX4 előtt áll a Qashqai: csendesebb, finomabban rugózik, precízebben, gondtalanabbul irányítható, miközben kanyarban gyorsabb, avagy stabilabb tud lenni. Így pedig az ebben a tesztautóban komótos és nem kimondottan takarékos motor ellenére is győzedelmeskedni tud a fejezetben.

    szó mi szó, ahogy említettem is az M16A szerintem a világ egyik legmegbízhatóbb motorja, de még akkor is ott van a többi idegesítő dolog, ami miatt nem vennék ennyiért suzukit.

    C alternatívának ott van a hyundai ix35, van sima szívó benzines belőle, megbízható is, lehet kicsit drágább, de szerintem próbáld ki mindkettőt, mielőtt 10 évre megveszel egy autót 5-6 milláért, és közben meg nem fogod majd szeretni a hibái miatt.

Új hozzászólás Aktív témák