Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • meroly

    veterán

    válasz Doze #17102 üzenetére

    Azért jó nagy adag iróniával is lehet ám a cikket olvasni, nem véletlenül tették ki a heti merítésbe, nem kell objektivitást keresni benne.

    Nekem tetszett, megmosolyogtató hogy mennyire rajong érte és különben tetemes összegeket költ rá, odafigyel mindenre. Azzal szoktam poénkodni ismerőseim körében hogy ha beteszem a céges notit a csomagtartóba, megduplázom az autó értékét :DDD Kb ő is így van vele, de az eladáskor nem számít.

    Ez a kisebbségi, meg lekicsinylő éreztetés engem is zavar. Meg lehet érteni azt is, aki azért vesz ilyet mert csak városban használja napi 1 órát max A-ból B-be eljutni 55-60km/h-val. Arra tökéletes, futkozósnak. Nyaralni inkább én is elkértem exem Clio2-jét, mert az mégiscsak kényelmesebb meg több a biztonsági felszerelés benne, a hatalmas Győr-Gárdony, vagy Győr-Balaton távra ;]

    Mindegy, arra jó volt a cikk hogy megerősítsen abban, hogy nincs ezzel a kocsival semmi baj. És van aki igenis nem szeret a kocsijára költeni, hiába tudna venni 1mFt körül, akkor sem fog, mert nem érdekli annyira vagy épp más fontosabb.

    Ja és tegnap láttam egy tipikus suzukis példát, úgyhogy tudom miről beszéltek. Csak a felnit vettem észre mert akkora volt, hogy már szinte ízléstelennek tűnt a kocsin, ami egyébként kb annyira volt leharcolva mint az enyém, fényezése kopott, gondolom a gumik kb ugyanannyira, viszont a zene úgy szólt belőle hogy felhúzott ablakkal, esőben 50-nél minden apró hangot hallottam. Megmosolyogtató. Gondolom most jött a kútról, hisz occsó a benzin, tankolt bele kétezerér :D

    Impossible is nothing

Új hozzászólás Aktív témák