Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doze

    aktív tag

    válasz Kornel #15352 üzenetére

    Mondjuk az elég meredek amúgy is :DDD, am mesélted már ;] , de am az első kerék érte a földet egyáltalán?

    Nekem ami ilyen utánfutó huzigálással kapcsolatos, annó mikor költözködtünk faterom vett egy Ford Sierra 2.0i -t, azzal húzgálta a kéttengelyes ponyvás futót... bár nem lehettem vagy csak 7 éves, de arra tisztán emlékszem hogy előztünk, faterom hirtelen kapta ki a kormányt, aztán beriszált az egész autó, akkor úgy megijedtem hogy a fos is megállt bennem....

    A másik sztori, az sem saját autó, épp pakoltunk a pesti úton: a volt Corával átellenes oldalon, ahol most a Sever center áll, aztán hívtuk ismerősünket aki tipikus gyűjtögető emberke, magasított futó, extra magasítással kb olyan 180 magas+ púposra lett pakolva :DDD, volt benne parketta, fa, vas, legtetjén meg mindenféle rongy.
    Rendőrök jönnek, látom lassít, lépesben elgurultak mellettünk, majd visszatolatott, haverom faterjától kérdezik: maga ezzel el akar indulni?! Asszondja: 'há hogy a viharba ne :C, rendőrök meg lepakoltatták a felét :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák