Új hozzászólás Aktív témák

  • pdw_ph

    tag

    válasz pdw_ph #793 üzenetére

    Egy gyors vélemény, kb. 3 óra használat után:

    Összeszerelés korrekt, teljesen kényelmes a fogása (B gomb nem ragad :D).
    Ellenben a ventillátor fullba nyomta a kretént, egész addig amíg a béta OS-t fel nem raktam. Azóta csendes, bár AAA játékot nem próbáltam (és nem is tervezek, van rendes gépem arra a célra).

    Aperture pl. játszhatatlan (ez jelenleg ismert bug), Dead Cells sem indult el amíg nem kapcsoltam be a Compatibility Layert (pedig utóbbi natív Linuxos...), szóval a szoftver az literálisan béta. (Amúgy a stable branch-el sem mentek ezek.)

    Kicsit gagyi feelinget kelt, hogy se A dedikált deck game, se egy (egyszerűbb) verified játék nem ment alapból, de próbáltam kb. 6 más játékot mellettük és azok mindegyike pöpec volt.

    A UI jó arra amire való. A desktop módot nem próbáltam, hidegen hagy (kb. 10 éven át használtam Slackware/Gentoo-t, úgyhogy nem a Linux miatt).
    Majd ha utaznom kell utánajárok, hogy hogy lehet Netflix / .mkv-ket lejátszani, de egyelőre jó az alap.

    Melegedni melegszik itt-ott, de nem tűnik vészesnek, illetve az akksidőről sem tudok egyelőre nyilatkozni.
    Model No.: 1010 van a dobozon/gépen, gondolom ez valami első szériás, mert redditen említenek már 2xxx-el kezdődőeket is.

    Akit érdekel 1626515723 az epoch reserve time-om, május 16-án este jött a mail, 2 napra rá lett GLS tracking és ma, 23-án délelött jött meg (azaz majd kerek 1 hét alatt).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák