Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1NST1G8R

    senior tag

    válasz Agyzuzo #70017 üzenetére

    :D :D :D

    Vicces vagy komám, érzem a szarkazmust a kommentedben, eddig én is csak steamen vettem gammákat és főleg (szinte) csak akkor ha valami durva hétvégi vagy summer sale volt, ugyanis nem vagyok hajlandó 50-60 eurókat adni egy játékért (bármennyire is szeretném támogatni a fejlesztőket), mert ezek az árak nem az én, meg általában a magyar vásárlók pénztárcáira vannak szabva.

    Olvastam a G2A sokak által morálisan megkérdőjelezhető üzletpolitikájáról, meg amit sokan mondanak hogy ha re-sales kulcsot veszel azzal nem támogatod a fejlesztőket meg a steamet, meg hogy ez már majdnem kalózkodásnak számít, meg szürkegazdaság, hát ez szerintem hülyeség. Egyrészt eredeti játékot veszek, az meg hogy honnan van a kulcs nem érdekel, mert ha egyszer el lett adva a fejlesztőnek az már bevétel. Másrészt meg szerintem elég támogatást kapnak a fejlesztők a nyugati vérpistikék szüleitől meg azoktól akiknek 50 euró nem tétel egy játékért és megveszik mert megtehetik. Szerintem.

    A reflinkkel meg mi a baj? Ha tilos bocsánatot kérek, sztem aki nem ismerte még annak megéri ha regel, ha meg közbe nekem is az miért baj? :P

    [ Szerkesztve ]

    Fortune doesn't favor fools.

Új hozzászólás Aktív témák