Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz x_o_n #74879 üzenetére

    Kezdésnek tetszőleges SSD amin elfér a kinézett játék, jobb esetben a teljes Steam mappa. Ezt a cuccot direkt arra tartják, hogy feltöltsd a játék részét-egészét és ezzel "gyorsabban töltsön", "gyorsabban fusson". Csakhogy egyrészt a betöltés sebessége nem csak az alkalmazott tárolótól függ, illetve egy kellően gyors és terjedelmes SSD-hez képest valószínűleg tényleg benchmarkra van szükség a kiméréséhez, és igazi összehasonlítást nem láttam tőle, csak annak bizonygatását, hogy a memória mennyivel gyorsabb a háttértáraknál. :U

    A fő gondja ennek a cuccnak, hogy ez sem jobb mint a többi, itt is neked kell kiválasztanod milyen fájlokat másol a ramdrive-ra, nem végzi el ezt intelligensen és automatikusan, a saját kis mérései és adatbázisa alapján.(mint mondjuk a Superfetch próbálja) Egy random 30 gigás játéknál pedig aztán vakargathatod a fejed, hogy mit pakoljon fel a rendelkezésre álló pár gigába.
    Erre kérdeztem anno rá, hogy a marketing bullshiten kívül ezt automatikusan "egy gombbal" elvégzi-e, de választ nem kaptam. :( Pontosabban nem úgy ahogy vártam. :DDD
    Amúgy külön poén, hogy mivel minden indításkor ezt a ramdisk betöltést el kell játszania, így a játék első indítása lassabb lesz mint egyébként.(és ha rossz fájlokat válogattál meg a Windows Superfetch sem kap elég helyet akkor többi is ;] )

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák