Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz cskamacska #62834 üzenetére

    A konkrét okot és indítót nem lehet tudni tényleg, hogy most a kiadó vagy a steam mondja fel a szerződést és veszi le a játékokat. Szerintem optimistán az előbbi az esélyes, tehát a kiadó/fejlszető kéri az eltávolítását.

    Ennek lehet több oka is, mint a múltból is látható, van hogy jogvita van, licensz szűnik meg stb stb.

    Jelen esetben a GFWL megszűnése is lehet ok, ugyanis számos játék aktiválásához is kell, nem csak hogy online játszani tudj. No most ha lelövik az aktiváló szervereket is akkor nem tudod aktiválni sem és így játszani sem tudsz vele utána -> eladhatatlan -> le kell venni időben mert csak bajt okoz. :)

    Azok a játékok amiknél kivették vagy másra cserélték eddig mindig visszakerültek, vagy átváltoztak.
    Amiknél ez nem lehetséges azok meg megszűnnek létezni és ennyi volt a pályafutásuk.
    Örök hozzáférést senki sem ígért, csak azt hogy X ideig játszhatsz velük.

    Nyilván amíg az adott leállás nem történik meg nyáron nem tudjuk mi lesz ezekkel.

    Azokkal a játékokkal amik pedig minden telepítéskor aktiválást igényelnek tényleg játszhatatlanok lesznek.
    Nem tudom mennyi ilyen van a GFWL játékokon belül, de szerintem jópár. :)

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák