Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovsol

    titán

    válasz sith7 #3158 üzenetére

    miért csinálna :D mikor egy mmm mondjuk 5-6 barackból tolva exppel ami tud lőni is nem tudom mi a neve annak, 15. percben már olyan 200-as limiten vagyok és úgy ömlik a unit, mire egy counter attakcra odaér már megint ott áll egy 100-as sereg és mindig hagyok otthon sige tankot is had löjjön szépen kifele ha jönnek a támadók, és persze van addigra a csapatban 4-5 thor is
    mutákat meg pár missiles towerrel szépen elriasztom, mert nem egy darabot rakot oda hanem szépen egy 4-5 -t is ne legyen gond, mire leveri őket fele mutalisk meghal ha az megéri neki hajrá :D de a seregem sincs messze persze, de persze én is mutalisk szopatásból vagyok jeles, de egy terran erősebb szerintem azért most sokat tolom vele
    vége a melónak :D piacon eladtam az összes epret rekord idő alatt, sorfalat álltak nálam

    [ Szerkesztve ]

    May the Force be with you!

  • föccer

    nagyúr

    válasz sith7 #3158 üzenetére

    A 2 ling roham után elkezd marára/zealotra gyurni, meg újraépíteni a 2 soros falat. Osztán akkro jön a az első hullám muta, amivel kb lenullázom a bevételét. VAn amikor itt kapm a gg-t. Ha mégis van 1-2 sentri/stalker az ellennél, akor vagy visszavonulok vagy lenyomom őket. De altalában lassan érnek vissza, meri mindegyik a falat védi. És innen indul a terror. Amíg a probokat védik, addig a felbol kibontom a 2 supplit/geatwayt, és jön a következő erősítés a mutáénak, meg megérkezik a level 1 fegyver. Ilyenkor persze lázasan elkezdenek stargate-et venni, de 1: elkapom, az építőjét, 2 kibontom az épülő épületet. Az szokott gond lenni, ha egyszerre lerak 4-5 cannont/turretet. Ebből csak 2-3-at tudok a megépülte előtt lebontani. Ha lejöttek a turretek, akkot persze fallback. De ekkor sincs baj, mert eddigre bővenmegvan a exp-em, egy egy türhető, gyors egységem, míg az ellennek kb néhány tech épülete van.

    A másik lehetőség, amit szoktak ellenem csinálni, hogy atom módon bevédik probokat. 3-4 cannon amire odaérek. No ekkor sincs nagy baj, mert akkor semmi mozgatható egysége nincs. Ha nagyon szellősen rakta a cannonokat, akkor betámadom a szélsőt, és a mután "másodlagos" támadása (amikor a támadott egység melletti egységre is jut egy csökkent sebbzés) irtja a probokat. Ha nincs csak 1 pilon a 3 cannonra, akkor természetesen azt szedem ki, és mehet a harass. Ki van ez találva :)

    Üdv, föccer

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák