Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz gerisz23 #13514 üzenetére

    Én meg kb nyitogatni csak,ez hullott ma:

    [1:05] [System] [GameplayAnnounce] Slinat@zsirosdeszka24 was issued a Krenim Annorax Science Dreadnought [T6]!

    De igazából nem érdekel már az egész,inkább felcsapom a civ5-öt vagy fallout 4-et ha játszani van időm.

    Amúgy a tal hajók nem olcsóak már egy ideje,legalábbis én ennyiért nem venném meg amennyi most.Mondtam platanak is hogy a plasmo miatt nem nagy érvágás ezt a boxot nyitni,szóval kb 0% az esélye annak hogy felmegy a hajó 300ra vagy hasonló.Normális esetbe kb 120 reális a talsilány hajóért,most kb 150-160,ezen nem igazán lehet már keresni majd.

    Rd packokkal fogok még foglalkozni majd ha jön az event,remélhetőleg felmegy 3.5re akkor eladom,már felhalmoztam 1500at.Vonphot nyitottam még a héten,az is úgy esett hogy egynek elmegy kategória,elnyomtam 20-20 kulcsot 1-1quas jött belőle,aztán benyomott egy 200 semmit,aztán 70 kulcs 1 quas és egy vonph.Szóval kb 300 kulcs 1 vonph 3 quas,kicsit jobb mint az átlag.Tarantula se adta magát könnyen amit nyitottam pár napja az is volt kb 210,pedig az átlagom vele 145 volt.

Új hozzászólás Aktív témák