Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razzul

    senior tag

    válasz Yllgrim #36764 üzenetére

    Ugyan, csak viccelődtem. Én támogatom a vállalkozását. Ha tényleg sikerül a művelet, az lenyűgöző lenne.

    (#36765) Volfram42:

    Attól, hogy még nem csinálta meg senki, attól lehet, hogy meg lehet. A Star Citizen vállalásai között is van olyan, amit eddig meg lehetett volna csinálni. Csak más fejlesztők túl kockázatosnak, vagy túl nagy feladatnak tartottát.

    Ők túlságosan féltek, hogy mi lesz akkor, ha elbuknak egy ilyen ambiciózus projekttel. Mert akkor bukják az addig belefektetett pénzt és energiát is. Így pedig sosem valósult meg. De Chris Roberts jött és megmutatja, hogy igen is meg lehet ezt csinálni, a játékosokkal közösen. És borsot tör mindegyik fejlesztő orra alá aki eddig azt mondta, hogy nem lehet, hogy még nincs meg hozzá a technológia vagy egyéb hülye kifogást szajkózott.

    Többek között ezért is szeretem ennyire ezt a játékot. Mert iszonyat újító, innovatív. Olyat mutat és csinál vele a CIG amit azelőtt senki. Ez pedig rengeteg AAA játékot fejlesztő cégnek piszkosul ijesztő lehet. Mert ezek után ezt a szintet kell majd megugraniuk. És nagyon remélem, hogy ha kijön ez a játék a régi nagy kiadók tömkelegén fogják számon kérni azt, hogy miért az CoD meg az Assassins Creed hatvanadik mocsok részét gyártották le egy ehhez hasonló termék helyett.

    Stat crux dum volvitur orbis

Új hozzászólás Aktív témák