Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Volfram42

    senior tag

    válasz TESCO-Zsömle #23480 üzenetére

    Igen a Class VI meg már bele se fér a fülkébe. Class IX-el kell majd mennem széttépni a roncsokat. Arra azt mondták, hogy az Alien filmben lévő rakodógéphez fog hasonlítani.

    Én elsősorban a hajók rendszerére gondoltam. Azokról nem olvastam semmit se. Persze játék tudom, de csak nem lehet a végtelenségig ülni egy Aurórában. Bár a széndioxidot vissza lehet bontani, de ahhoz is kell valamilyen rendszer a hajóba. Ezekről nem sokat hallottam. Én örülnék, ha egy hosszú felfedezőút során ilyesmikkel is kellene számolni. Mármint azzal, hogy mennyi időt tölthet az űrben feltöltés nélkül egy hajó.

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

  • vaakuum

    addikt

    válasz TESCO-Zsömle #23480 üzenetére

    Valamiért azt érzem, hogy nem az lesz a lényeg hogy megteljen a hajó...mert ha félig tele van már, és éppen jön a "dikkmánszínesfém" csapat, akiknek, sokkal hívogatóbb célpont, mint egy üres munkásgép... akkor ott agresszív véleménycsere kialakulásának esete foroghat fenn, ami meg mindig kétesélyes. Az a legjobb harc, amit elkerülünk (vallom én)
    Bizony mernék rá fogadni, hogy minden hajó, ami szállítóképes lesz, és a harcértéke közel 0 (aurora pl), az hurcolni fogja a cuccot, mint a mérgezett egér, hogy ha gebasz van, ne bukjon minden cucc egyszerre.
    A nagy orgokkal szembeni egyik legjobb taktika szerintem, hogy fent kell tartani a látszatot, hogy kis tételes biznisz folyik, nem érdemes rámozdulni.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák