Új hozzászólás Aktív témák

  • Qccy

    csendes tag

    válasz Szőrös  #5367 üzenetére

    A freelancer nevű játékból kiindulva, (ami ugyanúgy CR közreműködésével jött létre a MS égisze alatt) én ezt az ugrás dolgot úgy képzeltem el (ami persze lowfast se jelent, mert nem én fejlesztem :D ), hogy ha van jump engine-s hajód, akkor azzal mehetsz akármerre, nem függsz maguktól az ugrópontoktól. (Ezért is felfedező hajó a freelancer elvileg...)
    A FL-ben is voltak jump gate-ek, amiket bármilyen hajó szabadon használhatott meg ugye ott volt a cruise engine (kb 5mp-es izzítással) amit speckó, cruise distruptor rakétákkal lehetett hatástalanítani, nehogy a páciens meglépjen a kifosztás, felaprítás elől. Persze ezek a rakéták másra nem is voltak jók, így jól meg kellett gondolni, hogy ezt rakod-e fel a hajódra vagy inkább valami romboló jellegűt.
    Erről a részről nincs még valami konkrét infó vagy kósza hírmorzsa?
    Én alapvetően felfedezni és kicsit kereskedni szándékozom majd, de amíg megjelenik a végleges játék még lehet én is beszerzek egy avengert vagy valami újabb fejlesztést, amit közben kiadnak, hogy legyen egy vadászom is a hangárban.

    ~= De gustibus non est disputandum =~

Új hozzászólás Aktív témák