Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    Topikgazda

    Miért nem zárjátok már le ezt a "vitát"? (Ami inkább troll etetés már...)

    Semelyik oldal nem tudja, hogy mi történik a pénzzel...
    Szerintünk elmegy fizetésekre, az infrastruktura fenntartására, irodák rezsijére, stb...
    Mások szerint meg CRék elkúrvázzák....

    és?

    Bizonyára nem nagy cucc amit GC-n mutattak, két kokózás közti 5 percben dobták össze, vagy pedig kiadták kínai 12 éves programozó gyerekeknek 2 marok rizsért...

    Én konkrétan lexarom.

    Ha megjelenik a játék, és az leköt majd és szórakoztat, akkor egyik variáció se zavar vagy érdekel, nem vagyok irigy CRe, mert ezt az egészet el merte indítani, be merte vállalni... nagy szükség van egy ilyen játékra... szerintem a látvány nem minden, ezt már a crysis bebizonyította...

    UI: sztem a legvalószínűbb hogy rezsire kell a pénz, hogy a fejlesztés anyagi költségei biztosítva legyenek...

    J@ck: pls hagyd ezt a témát, de mindenki más is! Mindenki azt gondol amit akar, viszont ez a folytonos trollkodás nem kell ide egyik fél részéről se, ez egy olyan téma amibe úgy se látunk bele...

    Egy kérdés : az miért nem zavar senkit hogy a CoDos srácok mennyi pénzt szedtek össze egy két skinnel? (Cod 3 - Cod 1115465431)
    Vagy a retardált GTA sorozat? Aminél a marketing több pénz emésztett fel mint a star citizen teljes költsége? ott gondolom teljesen tiszta sor, hogy majd ott kurvázzák el a pénzt...

Új hozzászólás Aktív témák