Új hozzászólás Aktív témák

  • Volfram42

    senior tag

    válasz Malibutomi #2058 üzenetére

    Sajnos a második kép nem jön be. Félreérthető voltam, nem az zavar, hogy le kellett szedni a grafot sőt engem még, a ronda fejek se zavarnak. Ami bántott, hogy minimumos is beszaggat a kép, ha ránézek egy zsúfoltabb területre.
    Meg tetszik, hogy van rendes fülke, de mégis az entert kell csapkodni meg gombokat nyomogatni, semmi interaktivitás és még ez se zavar különösebben viszont az, hogy rányomok valamire és várnom kell mert tölt, az igen. Rányomok a térképre azt 1-2 másodperc várás ami nem tűnik soknak, de amikor minden egyes gomb után várni kell amíg reagál az összeadódik és sok lesz.

    Én is majdnem elgyengültem és vettem valamit, de nem én az aljáról akarok kezdeni és felfedezni. Remélem kitartok. Azt a végén elgurul és veszek egy Idrist, csak akkor az asszony agyonverne, joggal.

    A fegyver meg kibővíti a raktárat, mert helyet foglal, azt mondták mindennek lesz térfogata. Ez nagyon tetszik. Kiábrándít amikor a sarkon áll az árus és van nála vagy 500 tonna áru.

    [ Szerkesztve ]

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Új hozzászólás Aktív témák