Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz mrfire #17983 üzenetére

    Most sokat olvasgattam (csak lefordítani ezeket még lusta vagyok, bocs :B ) a témában, és nem lesz könnyű eladni a lopott / zsákmányolt cuccokat. Már a zsákmányoláskor mennek ki az UEE-be a segélyadások, a támadók azonosítói, stb. Persze lesznek eszközök ezeket zavarni. Eladni még nehezebb lesz, a Pyro meg a Pók környékén lesznek vevők, de csak bagót fizetnek a tényleges értékhez képest, és sok mindenért kell majd fizetni ott is (védelmi díjak, hogy egyáltalán beléphess a területre, százalékok az eladás után stb). Szóval sok hátulütője van a dolognak. Úgy tűnik, a Banu területek bolygói között lesz jó pár, amelyik afféle szabad kikötőként funkcionál majd, ahová nem ér el az UEE keze, és a lopott azonosítójú cuccokat is el lehet adni a Banu kereskedőknek. Ezek a banuk afféle individualista (minden rendszer kvázi-független, a Banu állam nem központosított, mint a Xi'An, hanem konföderáció-jellegű) kereskedő-orgazda népség, akiknek nem igazán vannak erkölcsi-morális aggályaik (éles ellentétben a Xi'An-nal).
    Egyre inkább aggódok egyébként a fenntartási költségeken. A törvény mindkét oldalán sokat kell majd fizetni. Pl. most olvastam egy fejvadász híradót. Ha fejvadász melókat akarsz, akkor be kell lépned a Céhükbe, ami rendszeres "kamarai tagsági díjjal" jár, és ranglétra van. Csak akkor léphetsz fel törvényesen, ha tag vagy, illetve a nyitott szerződésekről is csak ekkor szerezhetsz tudomást a mobiglasson keresztül. A jól fizető melókat csak a magas rangú tagok végezhetik el, azoknak viszont jóval többet is kell perkálniuk a Céhbe. Valószínű, hogy a kalózoknak is lesznek guildjeik (a játékosok orgjaitól teljesen függetlenül). Szóval szerintem nem lesz olyan könnyű a létfenntartás a PU-ban, mint eddig gondoltuk. Akinek nincs elég ideje a játékhoz és csak alkalomszerűen játszogatna, annak gondjai lehetnek ezzel.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák