Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aarpok

    őstag

    válasz nubreed #2574 üzenetére

    Sensut szerint érthető az angol én nem értem végig a játékon agropromig jutottam,de ott elegem lett belőle mint mondtam a nehézsége erőssége a Soljankának.Ezzel a 7-el még nem értem végig,de szintén Sensut szavaira támaszkodva már vannak akik végigtolták (Én a 3-al vittem végig).Igen az LA nál bővebb viszont a Soljankához mérve kevesebb a SOUP küldetései.Igen úgy rémlik maradt az angol voice.Igen az általad említett dolgokat tudja a SOUP csak akkor a STALKERSOUP.exe -vel kell indítani ami a főkönyvtárban van és ekkor elindul egy launcher ott beállítva a dolgokat és onnan indítva aktiválódnak.
    Nem gond amire tudok válaszolok. :D

    Аарпок

  • Sensut

    őstag

    válasz nubreed #2574 üzenetére

    Úgy látom a Narodnaya Solyanka Cumulative Pack 2 (vagy Joint Pack 2) letöltésével gondok vannak, tehát:

    a teljes verziójú mod, ami tartalmazza a SOC alapjátékot is, de a patcheket nem, letölthető az SHORTE.ST oldalról:

    SHORTE (Yandex) - böngészövel

    SHORTE (Yandex) - torrent fájl

    Az oldalon először egy nyitó reklámképernyő jön be, de a jobb-felső sarokban, a visszaszámlálás után át kell ugrani és jön a Yandex tárolóhely.

    A patchek:

    Vigyázat, itt 2 darab 2.09-es javítás van amiket sorban kell bemásolni/felülírni a telepített játék mappájában!

    2.09 - 1

    2.09 - 2

    Az angol verzió helyenként elég darabos, de jó angol tudással érthető. A Souphoz képest a NS CP2 legalább 3x akkora és annyiszor nehezebb is. A nehézsége valójában nem is abban rejlik, hogy sipp-supp egyből lelőnek, vagy túl drága és ritka minden, hanem abban, hogy elég gyakran a készítők felhasználtak szinte minden "lyukat" az alapjátékok pályáin és feladatként most ránk bízzák, hogy megmásszunk minden fát, épületet vagy egyéb objektumokat úgy, hogy ezeket a hibákat fel kell fedeznünk és felhasználnunk. Egy kis ízelítő ebből az akrobatikából már van itt. Ezért csak kimondottan fanatikus stalkereknek ajánlom ezt a modot, különben sok átok fogja érni a készítőket :D Azonban a Soupos sztori része ennek a modnak simán és mindenféle gond nélkül végigjátszható. Akár egy nehezebb Stalkersoupnak is tekinthetjük azt a részt, bár valójában mindkét modnak az eredeti Narodnaya Solyanka az alapja :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák