Új hozzászólás Aktív témák

  • 123xyz

    tag

    válasz krizmo_ #3476 üzenetére

    De spórolós legfeljebb akkor lenne a kérdés szerintem, ha adott termékről, annak is az ár-érték arányáról lenne szó. Ez a "mit ajánlotok XY kategóriájú termékből?" leginkább valami olyan topikba illene, ami XY jellegű termékekkel foglalkozik. Táplálék kiegészítő vagy bármi más, annyira nem néztem utána, pontosan milyen topikok vannak, gondoltam majd ő megteszi. Mindenesetre ebben a topikban nem kollagén-szakértők vannak, és szerintem nem is ez a téma eredeti célja, hanem főleg az élelmiszerek, tisztítószerek + jellemzően pár száz forintos termékek akciónak kibeszélése. De írjátok meg nyugodtan, ha én látom rosszul. :)

    (Szvsz ez valahol hasonló ahhoz, mint amikor random kérdést beírnak a BB topikba, és csak azért mert beleírják hogy BB áron szeretnének valamit, úgy érzik, oda való a kérdés, pedig legtöbbször a termék saját topikjában vagy a kategóriájának megfelelő topikban lenne a helye. Ott, ahol hozzáértők tudják megírni, hogy mi ajánlott, és ők biztos azt is tudják majd, hogy mi számít jó árnak.)

Új hozzászólás Aktív témák