Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz Mankó #16442 üzenetére

    Egy kanapé 40-50cm magas. Ha erről fekve kellene néznem egy ilyen alacsonyan elhelyezett TV-t biztos szemtengelyferdülést kapnék :DDD , de persze ki így, ki úgy...

    Az az XTZ SUB korrekt darab. Nekem a nagyobb 12.17 Edge van, ami ár/érték alapján bitang jó cucc (egyenlőre nem is tervezem cserélni, de ha egyszer cserélem szarban leszek :) ).
    Az AVR-ed szintén egy korrekt darab. Nem muszáj azt cserélni. Persze nyilván van jobb.
    TV streaming-hez bőven elég az ARC, még a tömörített atmos is megy rajta, de ugye eleve streamingről beszélünk, amin pár 100 kbps-ot ha megkapunk, még a tömörítettlen TrueHD/Atmos hangfájl meg 3000-5000 kbps.
    Saját forrás esetén meg ha nem a TV-t tervezed lejátszónak használni hanem veszel mondjuk egy ilyet [link] és telepítesz rá CoreELEC-et, akkor szintén nem kell eARC, mert audio passthrough csak tovább megy a jel és az LG-hez lesz DV (Dolby Vision) támogatásod is. Mondjuk egy jó médialejátszó szerintem minden esetben javasolt, függetlenül attól, hogy HM, SB.....

    Ugyan eltérő színben, de jelenleg használt piacról egy Silver 50 (polcra vagy állványra helyezve és a TV-t is kicsit megemeleve) plusz egy nagyon korrekt 3 utas Silver C250 center ~300-ból megáll, aztán egyszer veszel egy Silver 200-at és az 50 meg megy hátulra az A23 helyére.

    Na, de be is fejeztem :DDD , nem akarlak lebeszélni / rábeszélni semmire csak szimplán van egy jó alap és lehet egy kis kompromisszummal nem milliókért a mostaniból egy olyat hozhatnál ki, ami a jelenlegihez képest jelentős előrelépés (közben leesett, hogy HM topikban is érdeklődtél és ott is a Silver 200-at ajánlották :) ) és egy SB-hez képest meg fényévek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák