Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    válasz Janaboy #44292 üzenetére

    Nekem eddig ez jött le:

    Szóval, ne mint szuperhősökként gondolj rájuk. Nekik hatalmuk van és több szereplő adja is magát, hogy milyen hatalommal bír: Mr. World a média ura, Technical boy természetes minden elektronikus kütyü ura (talán pont ezért is játszanak össze, hiszen a média a technika útján tud eljutni mindenhova). Ők ketten például az új istenek. ...és akkor ott vannak a régiek, mint Mr. Wednesday, aki nem más mint Odin az ős isten. Vagy pl. Czernobog, aki szerintem valami pusztítás istene lehet. Vagy volt az első évadban a néger csaj, aki egyfajta Vénusz, a csábítás istennője. De ott van a Jinn, vagy is a dzsinn. Azt hiszem nem kell bemutatni neki mi a hatalma :) . Vagy Mad Sweeny, a kobold, a szerencse hatalmával a birtokában. Bár most ugye nem uralja, mivel a szerencseérméje, pont hogy a halott asszonyban, Laura Moonban van.

    Lényegeben - szerintem - a sorozat a régi és az új istenek csatározásáról szól, hogy ki uralja a Földet, vele az embereket. Pont ezért van kiakadva Mr. Wednesday, hogy az emberek elfordultak a régi istenektől és az újakat imádják. Neki meg ez nagyon nem tetszik.

    Na kb. ennyit tudtam összerakni, remélem érthető volt :) .

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák