Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz k-adi #33969 üzenetére

    Még a VV-hoz is sikerült hasonlítanod? Ez már tényleg csúcs. :D

    Én mondjuk nem hiszem el, hogy valójában érdekel, miért volt jó szerintem a Taboo, de akkor tessék: :)

    + hangulat, atmoszféra, korábrázolás, kosztümök, díszletek, zene, fényképezés, karakterek, színészek, párbeszédek, feszültség, fordulatos történet (végre nem azt éreztem, hogy előre tudok mindent), kellő brutalitás és mocsok (bár néha azért kevesebbel is beértem volna). és persze Hardy hümmögése...

    - túl sok révedés, súlytalan/kihasználatlan misztikum, nem eléggé kibontott karakterek, a legvégére kicsit meggyengülő kapocs velem, mint nézővel, nem világos célok, megmagyarázatlan dolgok (bár ez még a folytatásban orvosolható - valószínűleg nagy része szándékos is volt)

    Szerintem meg a Westworld volt nagy bukta. Voltak jó momentumai, de alapvetően csalódtam, mert sokkal több volt benne. Haragszom a készítőkre, hogy így elrontották. Csak nyújtották a nagy semmit, egy 2 órás filmbe simán belefért volna, és még akkor sem biztos, hogy jó lett volna. Messze túl van értékelve ez az első évad szerintem.

    (#33972) S e t h: Peaky Blinders-szel folytattam én is, és hát rohadtul nem bántam meg. Egy kincs az is. Köszönöm az ajánlást én is. Most értem az első évad végére. Brutálisat ütött ez a szűk 6 óra, és nagyon várom már, hogy legyen idő a 2. és 3. évadra is. :K

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák