Új hozzászólás Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    X-akták eddig:

    Nagyon örültem, amikor olvastam, hogy felélesztik a sorozatot. Annak idején végignéztem mind a 9 évadot, szóval van némi rálátásom a témára. Úgy gondolom, hogy az első 5 évad egész jó...hol gyengébb, hol erősebb és egészen kultikus részek is voltak. Aztán a 6-7. évad maga lett a förtelem végül a 8-9. évadra úgy ahogy összekapták magukat, de valahogy nem igazán sikerült az átívelős szálat értelmesen kifejteniük 9 évad alatt sem, talán azért mert az írók se nagyon tudták, hogy mit is akarnak kihozni,

    Az új, 10, évad elhozhatta volna a Kánaánt, de eddig nem teszi. Ugye manapság olyan fordulatos sorozatokkal vagyunk elkényeztetve, hogy valami hasonlót vártam az új x-aktáktól is, 6 pörgös,izgalmas,félelmetes részt, amiben elkezdenek valami átívelős sztorit is értelmesen kifejteni. Ehhez képest:
    10x01: A kezdés nem volt rossz, csak túl sok mindent akartak markolni és igazából nem sikerült megfogni semmit...ugyan az, mint az elmúlt 9 évadban, vannak földönkívüliek, aztán nincsenek, minden mögött a "kormány" áll aztán mégsem, valaki tud mindent de semmit sem mond, bizonyíték van, de végül mégsincs...
    10x02. Heti ügy, az is a gyengébbik fajtából...összecsapott, nem kapcsolódik semmihez - most legalábbis úgy tűnik.
    10x03. a 6. és 7. évad legborzasztóbb részeit juttatta eszembe...ott voltak ilyen viccesnek szánt, a sorozatba nem illő részek, amiken látszott az ötlettelenség, fásultság. Namost itt, egy 6 részes évadban megejteni egy ilyet akkora mellényúlás, hogy nem is csodálkoznék, ha a 10. évaddal végleg lezárulnának az x-akták.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák