Új hozzászólás Aktív témák

  • robinK

    csendes tag

    Tegnap kezdtem el nézni az HBO idén áprilisban bemutatott legújabb vígjáték sorozatát, a Szilícium völgyet(Silicon Valley).

    Így az első rész után lehet kasza lett volna de a 3. rész után egész megkedveltem. Egy kicsit hajaz a The Big Bang Theory-ra, mivel itt is négy illetve 5 "kocka", bocs 6, életébe kukkanthatunk be. Mindegyik karakter annyira "béna", hogy már szerethető. Nézhető sorozat, nem mondom, hogy poén hátán poén, de egész jól lehet rajta szórakozni. Talán egy olyan nagyon bosszantó negatívumot tudnák említeni amely kicsit lehangoló, hogy révén HBO-s sorozat igen kurta az első évad, alig 8 részből áll, bár tervben van egy második évad de nem tudni mikor lesz belőle valami. Lehet ezzel is úgy járok mint a House of Lies(Gátlástalanok)-al, hogy a túl sok várakozás miatt lemaradok

    Az alaptörténet: Van négy programozó srác aki egy ötödiknél, az ú.n. inkubátorban laknak együtt. Mindannyian arról álmodoznak, hogy egyszer befutott informatikusok lesznek. Az egyikőjük, egy olyan új tömörítési algoritmust ír amitől fenekestől megváltozik az életük...

    Én csak ajánlani tudom mindenkinek...
    youtube

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo G510(Intel i3-4000@2,40GHz, 8Gb Ram, Crucial MX SSD 500GB + 1TB HDD, AMD RADEON 8750+ IntelGraphics 4600) + Oneplus 6T

Új hozzászólás Aktív témák