Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz hcl #392 üzenetére

    Persze, léteznének, de nem ekkora darabszámban gyártatnának. Az utóbbi idők termése az, hogy boldog-boldogtalan töltőt meg kábelt gyárt, és ezek jórésze a hulladékban végzi, mert eladni persze nem tudnak mindent. Szerintem - hangsúlyozom, szerintem - összességében többet árt a környezetnek ez a gyártói "tudatosság", mint használ. Nem a mobilgyártók felelőssége kizárólag, de ha már önként beleálltak ebbe a zöldülés oltárán , amire a pozitív marketing üzenet mellet némi extra profitot is csatoltak (vagy netán olcsóbb lett bármelyik készülék azon generációja, amelyhez már nem volt kábel ahhoz képest, amelyikhez még volt?), akkor valamelyest mégis csak ők a felelősek. Ők állnak a lánc elején ,ha úgy tetszik, és abban teljesen biztos vagyok , hogy az after market töltők helyett sokan a gyárit használnák, ha lenne. Régebben maximum a nördök vették ezeket a pimpelt nyolcvankettő portos töltőket, mert vaaaaaaaadejó, most viszont rá van kényszerítve sok ember. Esetleg tölt valami ezeréves fejjel , amit otthon talált a fiók mélyén. Eladáskor is rendre kérdés ,hogy van-e töltő hozzá. Ha mindenkinél lapulna otthon még kettő a fiókban, ahogy itt mantrázva van,akkor senkit nem érdekelne .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák