Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz hcl #315 üzenetére

    Ha csak e sim van benne semmi, baja. Hacsak normál sim van benne semmi baja. ha mindkettő problémázik és random nem kapom meg a hívást. Az sms is jó pár perc késéssel érkezik meg... és közben lehet hogy épp a PH-t vagy a Youtubet nézem gond nélkül. Szóval hálózat biztos hogy van. Mint írtam is a szervizes ember mondta hogy közismert probléma. A fórumon is írták jópáran hogy nem vagyok vele egyedül. Akkor nem értem mit és kit mentegetsz? Több update felment már rá és semmi se változott. Eddig 2 db T-com os sim volt benne, de most váltott szolgáltatót a cég és a fizikai sim az most Yetteles. Nem változott. Szóval véletlenül se kártya hiba. Pedig a legtöbben ezt mondták nekem is. Ez viszont csak az én telomnál áll fent, a másik iPhone 1 simmel van használva.
    Ugyanez a hotspottal. Nem egy teloról van szó. Nálunk van 2 db I11, a lányom meg az évfolyam társaitól hallja hogy ugyanezzel küzdenek. A legtöbb céges telon eleve csak hívás van. Pl a mi cégünknél is... 1 gb netet ad korlátlan hívás mellet. Azon mit akarna a user megosztani? Sose találkozik a problémával. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb iPhone user sok évnyi használat után se ért a telohoz. A droidos társaik az én tapasztalataim szerint jobban értik. IPhone váltás után bárkit kérdeztem bármiről senki semmit nem tudott, pedig évek óta Apple user. Majdnem mindent innen a fórumról kellett kibányásznom.
    A Yettel-es net eldobásnak meg néz utána. Nem én találtam ki.
    SW bug.... :W :W :W

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák