Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #46821632

    törölt tag

    válasz xedos #947 üzenetére

    Sajnos a winyo es DVD hibak valoban sok notit erintenek. En anno pont azert vettem Sony-t, mert abba remenykedtem, hogy azert dragabb,mert ez kulonb mint a tobbi, es tovabb fogja birni.
    Az igaz, hogy minden laptopban a winyo a kez alatt van, de hogyan, az nem mindegy. A en Sonymnal ugy elvekonyitottak ezt a reszt, hogy valoban az ember keze vezeti el a hot. A winyo ugyanis hozzaer a fedolaphoz egy vekony fem lemezen keresztul, ezt tovabb rontja, hogy az also szellozest eltakartak egy fem lappal, ami folott meg egy muanyag folia is burkolja alulrol a winyot. A Mostani Thosibanal a winyo folott van egy legres, felette egy kartya foglalat, es meg az a kartya se erinti a felso burkolatot.
    Az en regi laptopom kulsore igy nez ki: http://img.vatera.hu/photos/62/81/ad4_1_300.jpg
    A kepen lathato, hogy mennyire vekony a winyot tartalmazo resze.Azt hiszem az itt leirtak magukert beszelnek.

    Recovery ugyan volt a winyon, de alapbol a magyarorszagi vasarlas ellenere nemet billentyuzettel es windowsal adtak.(Ez nem a gyarto hibaja) Valoban volt auto update hozza, sajnos nem emlekszem, hogy ezt miert nem hasznaltam, de biztos volt valami oka.

    Az elozo megjegyzesembol kimaradt, hogy ha pl. HSPDA kartyat csatlakoztattam a gephez, akkor rendszeresen leallt a gep, mintha megszakadt volna az aramellatasa. Neha a wlan hasznalatakor is csinalt ilyet.

Új hozzászólás Aktív témák